Witaj w świecie BLANED.

Jesteśmy polską firmą, umiejscowioną w południowo-zachodniej części Polski.

Dlaczego warto kupować w BLANED?

To Ty jesteś dla nas najważniejszy. Bez względu na wielkość zamówienia, do każdego podchodzimy w 100% z pełnym zaangażowaniem.

Nasza oferta stale się powiększa, ponieważ słuchamy naszych klientów. Wszystkie kategorie sklepu są weryfikowane, a asortyment starannie dobierany. Staramy się, aby oferowane przez nas produkty były najwyższej jakości, bo Twoje zadowolenie cenimy najbardziej.

Oprócz starannie dobranych produktów fundamentalne znaczenie ma również ich cena. Dlatego stale sprawdzamy nasze ceny w stosunku do naszych konkurentów, aby zapewnić niezrównaną ofertę. W połączeniu z naszymi rabatami oraz promocyjnymi jesteśmy pewni, że nasze ceny będą dla ciebie korzystne.

Należy pamiętać, że kwota rabatu, którą możemy zaoferować, będzie się różnić w zależności od produktu i może nie być dostępna w przypadku niektórych produktów. Jesteśmy otwarci na tworzenie indywidualnych ofert biznesowych w przypadku zakupów hurtowych. Wystawiamy faktury VAT.

BLANED, to również obsługa klienta na poziomie pięciu gwiazdek.

Chętnie odpowiemy na każde pytanie związane z naszą ofertą. Nasz zespół obsługi klienta jest przyjazny, kompetentny i zawsze w razie potrzeby służy radą i wskazówkami. Staramy się odpowiadać tak szybko, jak to możliwe. Pytania możesz kierować na nasz adres email: kontakt@blaned.pl. Postaramy się odpowiedzieć w ciągu 3 godzin w godzinach pracy.

Twoja opinia jest niezwykle ważna dla naszej firmy, ponieważ dążymy do zapewnienia najwyższych standardów zadowolenia klientów. Uwielbiamy słuchać twoich pozytywnych opinii, ale równie dobrze, jeśli istnieje problem, w którym musimy coś poprawić, z zadowoleniem przyjmiemy twoje komentarze.

Zajrzyj do strefy wiedzy BLANED. Darmowe poradniki na naszym blogu. Interesujące artykuły, porady, nowości. Technologia i Ekologia.

 

Śledź nas na Facebook oraz Instagramie.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji:
email: kontakt@blaned.pl
Telefon: 731111809